تبلیغات
زیر پوست شهر - حاشیه‌های مجلس!! اعدام در انتظار پخش‌کنندگان سی دی‌های مستهجن

به نام خدا

زیر پوست شهر
امروز   به وبلاگ  زیر پوست شهر  خوش آمدید


¿حاشیه‌های مجلس!! اعدام در انتظار پخش‌کنندگان سی دی‌های مستهجن
دوشنبه 11 تیر 1386
چهار شنبه ۰۶ دی ۱۳۸۵

از امروز یه تغییر کوچولو توی وبلاگم می دم که فکر می کنم براتون جالب تر باشه.حاشیه های مجلس رو هم از این به بعد در این صفحه پذیرا باشید یا شاید هم تحمل کنید.

 مجلس امروز دو تا دستور کار مهم داشت یکی پیشنهاد اعدام برای کسانی که با فیلم برداری و عکاسی از محافل خانوادگی به انتشار این تصاویر به صورت گسترده می پردازند یا تصاویر مستهجن رو در سایت ها می گذارن بود که پیشنهاد دهنده با جدیت از نماینده ها خواست با تصویب یک فوریت این طرح هر چه زودتر خلا قانونی این ماجرا رو پر کنند.کریم شافعی طراح طرح می گفت وزیر دادگستری گفته چون هیچ قانونی برای افرادی که این سی دی ها رو منتشر می کنند وجود نداره متخلفان با قرار وثیقه به راحتی آزاد می شوند و .... خلاصه مجلس به یک فوریت طرحی رای داد که در صورت تصویب پخش کنندگان این تصاویر به ۱۰ سال حبس تا ... اعدام محکوم می شوند.

حاشیه ۲:

تغییر ساعت بانک ها به زبون من رو کم کنی دولت و وزارت کشور و یک برگ برنده برای شهرداری و شورای شهر

مجلس دیروز دو فوریتش رو تصویب کرد اما امروز صبح پیشنهاد جدید که به قول نماینده ها یه جوک بود توسط حداد قرائت شد مبنی بر اینکه دو فوریت طرح لغو شود .

نماینده ها هم شاکی که این پیشنهاد یعنی نماینده های مجلس غلط کرده اند و یکی هم گفت :مردم نمی گن نماینده ها روز قبل دو فوریتی می کنند روز بعد دو فوریت را حذف ؟ این توهین به تمام مجلس و نماینده هاش هست!!!

خلاصه اینکه لغو دو فوریت رای نیاورد

و ماجراهای پورمحمدی.....

وزیر کشور اومد که از طرح دولت یعنی ساعت ۹ برای بانک ها دفاع کنه که گند کاشت:رییس جمهور امروز به من انتقاد کرد که بالا گرفتن این موضوع و حساس شدن مجلس و رسانه ها تقصیر من بوده چون وزارت کشور اطلاع رسانی درست نکرده.البته من قبول دارم که اشتباه کردم  و هیچ اطلاعاتی رو به رسانه ها ندادم اما به این خاطر بود که نمی خواستم قبل انتخابات تبلیغ کنم و بعضی ها شائبه تبلیغ در دوران انتخابات رو از گزارش های وزارت کشور داشته باشند وگرنه که ما خیلی وقت پیش می تونستیم گزارش بدیم که وزارت کشور با اجرای این طرح چه ها که نکرده....

خلاصه وزیر سر نماینده  ها رو شیره مالید که رییس جمهور امروز در مورد تغییر ساعت بانک ها تصمیم نگرفت و گفت هر چی مجلس بگه!ما که نمی خواهیم روابط پررنگمون با مجلس کم رنگ بشه!!

بعد رسید سر این ماجرا که من کی گفتم سه ماه دیگه طرح رو تمدید می کنیم که آقای رودکی نماینده مجلس این رو به من نسبت داده؟ رودکی هم داد و هوار که من خودم با گوش های خودم این حرفت رو آقای وزیر از شبکه خبر شنیدم!! انکار می کنی؟؟؟

خلاصه اینکه شیبانی هم در دفاع طرح گفت که چون شورای عالی ترافیک می گه تغییر ساعت بانک ها خوبه ما هم می گیم خوبه ....

اینجا که رسید داد خوش چهره در اومد: آقای شیبانی به جای اینکه از ضررهایی که بانک مرکزی توی این سه ماه رو دستش مونده بگه به اعداد  ارقام ترافیکی استناد می کن .... آقای شیبانی شما به شعور ما نماینده ها توهین می کنی ... اینکه نشد دفاع از طرح ...

خلاصه اینکه مجلسی ها که از همون اول حرف های وزیر هی داد می زدن و  می گفتن چهار ..چهار .... چهار (یعنی موافق تغییر ساعت و برگشت به همون ساعت کار ۷.۳۰) سرانجام با ۱۴۵ موافق و ۳۵ مخالف به طرح رای مثبت دادن...

آخه خسته شدید ببخشید خلاصه کلوم: از فردا همون ساعت ۷.۳۰ برید جلوی در بانک ..

راستی کدوم بانک می رید پول بگیرید من هم بیام

نوشته شده در دوشنبه 11 تیر 1386 و ساعت 04:07 ق.ظ توسط : saba azarpeik
ویرایش شده در - و ساعت -