تبلیغات
زیر پوست شهر - امروز خودم حاشیه بودم.البته حاشیه ای که حذف شد.

به نام خدا

زیر پوست شهر
امروز   به وبلاگ  زیر پوست شهر  خوش آمدید


¿امروز خودم حاشیه بودم.البته حاشیه ای که حذف شد.
دوشنبه 11 تیر 1386
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵

حاشیه ها در دیروز و امروز کم نبود.شهرداری و دولت هم چنان پر از دعواهای تکراری و خسته کننده است.

دیروز افتتاح ایستگاه اتمسفر با این حاشیه از پیش تعیین شده که هاشمی مترو از ندادن پولش از طرف دولت گلایه می کنه و قالیباف هم به اون دلداری می ده که شهردای پشت مترو هست با یک کلیپ شروع شد که در اولین نما خاتمی با لبخند همیشگی  اولین ایستگاه مترو افتتاح کرد.

این تصویر به اندازه ده تا داد و غر زدن روی حاضران اثر گذاشت.حداقلش ما خبرنگارها که این طور بودیم.البته بقیه ماجرا مثل همیشه بود بجز تیکه آخرش که انگار هاشمی کارد به استخونش رسیده بود:«اگر با رفتن من مشکل حل می شه و مردم به حقشون می رسن من می رم.»

باقی قضیه را خودتون حدس بزنید که این حرف ها از کجا نشات می گیره.

۲.امروز روز خوبی نبود.روابط عمومی ریاست جمهوری روز قبل یک بار گفت نشست مطبوعاتی احمدی نژاد هست.بعد فکس فرستاد نیست.من زنگ زدم یزدی مسوول خبرنگارها گفت اگر ماجرایی بود بهت خبر می دادم پس خبری نیست که به تو اطلاع ندادیم.این طور بود که دیشب پس از یک روز طولانی و سخت در اتمسفر کرج با خیال راحت خوابیدم.امروز صبح هم برنامه مدیر بحران تا ساعت ۱ بعدازظهر طول کشید و سرتون درد نیارم ترافیک و ماجراهاش و من سرانجام نزدیک ساعت ۳ فهمیدیم دیشب ساعت ۱۰ شب فکس مصاحبه رییس جمهور اومده و برنامه هم امروز ساعت ۲ شروع شده و ...

و علی موند و حوضش .دو تا سوال خوب داشتم و سه ماه انتظار که این مصاحبه را بروم و البته شانس خوبم برای پرسیدن سوال در سه مصاحبه قبلی این بار تکرار نشد  خوردم به دربسته.

البته دبیرم می گه مقصر خودتی که موبایل نداری!!!

اما حاشیه ها

۱ طرح امواج مصنوعی برای شناخت گسل ها که چند روز پیش فارس خبر از احتمال فعال شدن گسل ها با اجرای این طرح را داده بود داد مدیر بحران تهران را درآورد  آخرش اینکه هیچ اتفاقی نمی افته حداقل گسل های شهر مشخص می شوند.

۲ حرف های رییس جمهور در مورد منوریل و دلیل اصرارش برای اجرای اون که مخالف ایده قالیباف هست:«به عنوان یك كارشناس حمل و نقل و ترافیك می‌گویم قطار هوایی برای تهران لازم است، خیلی هم به نتیجه می‌رسد. برخورد اگر عالمانه باشد، چرا نرسد، همان قطاری كه می‌خواهیم دوبرابر خرج كنیم برود زیر زمین، یك برابر خرج می‌كنیم می‌آید روی هوا، زودتر هم ساخته می‌شود، قیمت آن هم معلوم است، همه می‌توانند بفهمند چقدر خرج شده است. این به نفع كشور است، چرا بعضی این را هم در دنده رقابت‌های سیاسی می‌اندازند. بالاخره گندم خوب است تولید می‌كنیم، قطار شهری هم باید داشته باشیم، بعضی اصرار دارند برود زیر و هزینه دو برابر شود، ما می‌گوییم بیاید بالا برود تا هزینه نصف شود. »

نوشته شده در سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵ و ساعت 19:50 توسط : صبا آذرپیک
ویرایش شده در سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵ و ساعت 19:54

نوشته شده در دوشنبه 11 تیر 1386 و ساعت 04:07 ق.ظ توسط : saba azarpeik
ویرایش شده در - و ساعت -