تبلیغات
زیر پوست شهر - ¿چمران تکلفش را مشخص کرد:من که چیزی ندیدم شما دیدید؟

به نام خدا

زیر پوست شهر
امروز   به وبلاگ  زیر پوست شهر  خوش آمدید


¿¿چمران تکلفش را مشخص کرد:من که چیزی ندیدم شما دیدید؟
دوشنبه 11 تیر 1386

یكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۵

امروز روز خوبی بود.پس از چند بار که مصاحبه هاشمی تشکری(معاون ترافیکی شهرداری) را خودم کنسل کردمُ امروز مصاحبه خوبی شد چند روز دیگه خبرش را کار می کنم:«پلیس و ماجراهای شهرداری »

اما حاشیه ها

۱) امروز چمران تکلیف خودش را مشخص کرد که توی کدوم صف به استقبال انتخابات بره البته بلاخره این اصولگرایان مدافع احمدی نژاد بازی رو برددند و چمران از امروز بدون مهابا و لفافه رسما ْ شهرداری را کوبید و طرفداری قالیباف رو کرد:

ماجرا از اینجا شروع شد که از چمران در مورد منوریل پرسیدند.ادعا کرد:«منوریل مصوبه دولت است و حق لغوش را هیچ کس حتی قالیباف هم ندارد.»

ازش پرسیدن چرا توی جلسه هیات دولت که دعوت بودی از نظر قالیباف در مورد اینکه موریل جواب نمی دهدُدفاع نکردی.جواب خنده دار چمران:«من اصلا این رقم ۱۵۰ میلیون دلاری منوریل را در متن مصوبه دولت ندیدم!!!!!!!!!! شاید این موضوع مصوبه دولت نبوده بلکه مصوبه کمیسیون تبصره ۱۳ !!! باشد.

نکته ۱:آقای چمران قسم ... باور کنیم یا ..... را ؟ همین الان داشتی می گفتی چون مصوبه دولت هست نمی توان لغوش کرد.

۲) از چمران پرسیدن چرا زمانی که قالیباف نظر تیمکارشناسیش را در مورد عدم موفقیت منوریل بهت داد اون را قایم کردی و به بقیه اعضا نشون ندادی؟

چمران با چهره حق به جانب گفت:به این خاطر که اصلا قرار نبود که به بقیه بدم!!!

پرسیدن چرا؟؟ گفت چون غیر رسمی بود.قالیباف اون رو داده بود به من اون هم به شکل غیر رسمی پس دلیلی نداشت این اعتراض قالیباف را به بقیه بدم

نکته۱) آقای چمران یادشون رفت بگن که اصولا وقتی شهردارمدرکی رو می خواد به شورا بده شکل رسمیش چیه؟؟ باید توی یه طبق بگذاره با تاج گل تقدیم چمران کنه که ایشون گزارش رو جدی بگیره!!!!

نکته ۲) از این به بعد انگار اگر قالیباف بیچاره گزارش ها و اعتراض هایش را به آبدارچی شورا بدهد بهتره چون: آبدارچی این جور فیلم رسمی و غیر رسمی درنمی یاره !!!!! ها ها ها !!!!! دوم اگه بده به اون حداقل خیالش راحته که حرفاش به گوش همه شورای شهری ها می رسه!!!!

فکر کنم به امتحانش بیرزه چون از این به بعد به این چمران سیاسی سیاسی زده امیدی نیست.به نظر شما هست؟؟؟

نوشته شده در یكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۵ و ساعت 16:57 توسط : صبا آذرپیک
ویرایش شده در دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۵ و ساعت 17:17

نوشته شده در دوشنبه 11 تیر 1386 و ساعت 04:07 ق.ظ توسط : saba azarpeik
ویرایش شده در - و ساعت -