تبلیغات
زیر پوست شهر - ویروس منوریل رو جدی بگیرید!

به نام خدا

زیر پوست شهر
امروز   به وبلاگ  زیر پوست شهر  خوش آمدید


¿ویروس منوریل رو جدی بگیرید!
دوشنبه 11 تیر 1386
¿
شنبه ۰۴ آذر ۱۳۸۵

چند سالی بود که دیگه به ویروس و حاشیه هاش توجهی نمی کردم.اما سرماخوردگی این چند روزه ثابت کرد که هیچ چیزی رو نباید بی اهمیت دونست .مثل همین ویروس و شاید هم منوریل!! 

منوریل رو به خاطر این هم ردیف سرماخوردگی می یارم که مثل ویروس کوچولو،کسی فعلاً جدیش نمی گیره اما وقتی چشم باز کردیم و دیدیم با سماجت شهردار سایق مثل قارچ  در جاهای مختلف غرب تهران رشد کرده،می فهمیم که این جور حرف های غیر جدی دولت رو نباید غیرجدی گرفت.

وقتی شهردار سابق در دفاع از حرفاش می گه وقتی قطار از روی زمین رد بشه دو اتفاق خوب می افته:۱) می فهمیم پول ها داره کجا خرج می شه،۲) دیگه پول مردم حیف و میل نمی شه چون قطار هوایی از قطار زمینی خرجش کمتره،چطور ممکنه فکر کنیم که یه روز شهردار رسیده به دولت تغییر موضع می ده و حاضر می شه دست از سر منوریل برداره!!!!

به هرحال من که پدرکشتگی با این منوریل بیچاره ندارم اما فکر می کنم مثل ویروس سرماخوردگی ،می تونه برای یک مدت طولانی بدنه تهران را فلج کنه و در کنار هزینه های کلان و سرسام آور،دردی را دوا نکنه.

تقی زاده مشاور عالی شهردار در ترافیک مثال جالبی زده:منوریل در لس آنجلس در دهه ۱۹۹۰ به عنوان یک وسیله بازی در یکی از شهربازی ها برای نخستین بار مورد استفاده قرار گرفت!!!

شاید تهران هم با از بین رفتن شهربازیش به یک وسیله بازی در سطح شهر نیاز داره و دلیل اصرار موافقان طرح هم همینه!!

یه خواهش:می دونم که تمام دوستای عزیزم که به این وبلاگ سر می زنن لطف دارند که از میون این همه وبلاگ وقتی رو هم برای خوندن مطالب اینجا صرف می کنن اما یه خواهش دارم در نظردهی هایتان اگر دوست دارید در مورد همین مسایل شهری نظر بدهید،چون فکر می کنم خیلی می تونه بهم کمک کنه!البته لطفاً

 

نوشته شده در شنبه ۰۴ آذر ۱۳۸۵ و ساعت 18:16 توسط : صبا آذرپیک

نوشته شده در دوشنبه 11 تیر 1386 و ساعت 04:07 ق.ظ توسط : saba azarpeik
ویرایش شده در - و ساعت -